Lukker 09/12-2024 18:42:00
Julius Friedlænder (f. København 1810, d. sst. 1861) Parti fra Capri. Sign. J. Friedlænder Capri den 25. August 1843. Bly og sepia på papir monteret på papir. Bladstørrelse 27,5×37.
Asfalt tromle har kun været brugt få gange til at tromle græsplæne Bomag BW55 E - Kg 160
BUDT 13250,- DKK
PALLE med Løftesurringer.
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 40. Bredrandet mærke med centrisk skydeskive-stempel. Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
75 stk Champagneskåle - 16 cl.
20 stk Plaid ca. 150 x 120 cm
1864. 2 sk. blå. Pragtfuldt LOKALBREV annulleret NAKSKOV 6.9. Perfekt velholdt kvalitet [ 11 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hydroman Spreder/udlægger, 100 cm, pto drevet, a ramme, stand ukendt
Ortolan slagleklipper. Årgang 2008 Arbejdsbredde 120 cm. Hydraulisk arm - slanger mørnet. Pto drevet. Trepunkts ophæng. Vægt 785 kg.
Vindues ALU- Stativ for varevogn. Kan anvendes på de fleste varebiler. Denne har sidst sat på Mercedes Sprinter. Længde ca .3,0 Meter 4 side holdere medfølger.
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj.
Stof, tråd og mønster til Hardager dug. Samt 2 stk. ruller med kniplede kantbånd. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI