Lukker 09/12-2024 18:45:00
I. L. Jensen, skole, 19. årh.s midte Lyserøde roser liggnede på et bord. Sign. monogram 1851. Olie på malepap. 34×44,5.
Selges for utleiefirma grunnet endret behov, har hatt fast mekaniker på eget verksted hele og er godt vedlikeholdt. Kunden vil ikke bli kontaktet all kontakt gjennom Retrade. 2,25 m stein/jord/treknuser med Hyd vals. Ekstra Utstyr: Hyd Pakkevalse, også for dybdekontroll (Max dybde inntil 35 cm). :Walterscheid Kraftoverføringsaksel. Effekt behov anbefalt fra leverandør på kraftuttaket fra 280-400 Hk. Vekt ca. 7,2 tonn. Kjøpt ny og testet ut av oss i 2012 for det norske markedet( se norsk landbruk). Gått på nydyrking rundt på Østlandet. Ble sendt til fabrikk i Italia i 2016 for oppgradering/tilpasning og 0 stilling ( Ny herding, balansering av trommel etc.)Påkost ca. 360.000,- Brukt ca. 200 t etter dette, selges derfor pga. for lite behov og selger er ferdige med det de skal dyrke opp.
1847–1849. Udstillingsplanche med 2 smukke breve påtegnet “1/2 Porto” og “Couvert” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pæn Minitraktor Nyserviceret Gode d? Yanmar YM169 D 4WD
BUDT 14500,- DKK
Rolex Datejust af stål, ref. 16014. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3035. 1981. “Jubilee” lænke af stål, omkreds ca. 19,5 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 16014. Bagkassenr. 16000. Serienr. 6715171. Værknr. 0636583. Servicebevis fra Klitgaard 2015 medfølger.
Sashimikniv, 27 cm knivblad, udført i 110 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
5 stk 125 A Tower Inlet, 400v stik
Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på lys bund. Ca. 1950–1960. 206×134.
50 kr 1944 f, nr. 1774024, Svendsen / Vinther, Sieg 123, DOP 132
BUDT 370,- DKK
Færøerne, 20 kr 1986, 1988, 50 kr 1967, 1987, 1994, 100 kr 1983, 1988, 1994, Sieg 28, 25, 29, 30, i ucirkuleret kvalitet, undtagen 100 kr 1983, i alt 8 stk.
BUDT 13500,- DKK