Fire næsten identiske franske

Lukker 09/12-2024 19:28:00

Fire næsten identiske franske armstole af nøddetræ, ryg og sæder med fransk rørflet, løse hynder med blomstret møbelstof, udskåret med blomster og bladværk med cabriole ben. Louis XV form. 19. årh. (4)