Ubekendt maler, 19. årh.

Lukker 09/12-2024 19:51:00

Ubekendt maler, 19. årh. En mand med sit æsel. Sign. O. P.? 6/10 94. Blyant og vandfarve på papir monteret på papir. Bladstørrelse 24×16.