2 ubrugte cylindre
6 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. Ubrugte
Olie/diesel pumpe. 12 Volt/155 watt. 2400 liter/time. Ubrugt
Postkort. Album med ca 300 gamle kort i mest god kvalitet inkl. mange bedre topografiske motiver. De fleste kort er brugte. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Har kun kørt 1257 timer! Har både hydraulisk bor og hydraulik hammer. Volvo ECR50D - Minigravemaskine / mini excavator 5 ton - Video !
BUDT 178000,- DKK
A pair of Chinese patinated bronze lion dogs, the male resting his left paw on a reticulated ball while his spouse controls their young cub beneath her right paw, detachable tails. Late Ming, 17th century. Weight 12,295 g. L. approx. 42 cm. (2) Provenance: Hakon Christiansen (1893–1960) senior director of EAC, East Asiatic Company Ltd; stationed, mainly in Bangkok, from 1926 till well after World War II.
Står i 6780 Skærbæk. Galax gas ovn med 2 stk. gasflasker (den ene er fuld, den anden brugt af), samt Season heat - elradiator. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 , ubrugt
Ubekendt dansk maler, 19. årh. Tre matroshatte. Vandfarve på papir. Synlig mål. 19×31 cm.
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
STORE SKRUESTIK af ældre dato.