Lukker 09/12-2024 20:05:00
Sæt på seks russiske teskeer af forgyldt sølv, dekoreret med cloisonné emalje. Nicholas Pavlovich Pavlov, Moskva 1908–1917, lødighed 84. Vægt 166 g. L. 15 cm. I senere æske. (7)
BUDT 1650,- DKK
1 bt. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Chanel “Classic Double Flap” taske af quiltet rødt læder med gylde beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og rødt læderfor. H. 16 x B. 26 x D. 7 cm. 1989–1991. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 27000,- DKK
Ametyst- og diamantvedhng af 14 kt. guld prydet med oval facetslebet ametyst på ca. 26.3 ct. og tre brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.40 ct. Farve: F-G og Light Yellow. Klarhed: VVS-VVS1-VVS2. Vægt ca. 8,5 g. B. 19 mm. L. 3,2 cm. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2020.
Lastväxlarsläp Märke: Parator Modell: LX 10-20 Årsmodell: 2007 Senast godkända besiktning: 2024-11-08 Skick: I fungerande skick med normalt begagnat slitage, nybesiktigad Reparationer och service: Bägge bromsok och belägg axel 2. Bägge luftbälgar första axeln Vikt: Tjänstevikt (faktisk vikt): 6040 kg Max lastvikt:23960 kg Totalvikt: 30000 kg Ursprunglig totalvikt: 30000 kg Skattevikt: 30000 kg Tillåten lastvikt: 23960 kg Mått: Längd: 11750 mm Bredd: 2600 mm Höjd:1160 mm Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick
KRYDERISÆT med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
God beton mixer. Kan have rester af beton. Theam transportbån Schwing Stetter 10m3 - With conveyer!
Afstandsring ø 10 mm, dybde 5 mm, 700 stk.
Julemærker. Lille parti med bl.a. bedre helark inkl. en del utakkede fra 1950'erne til ca. 1970'erne samt lille ringbind med postkort. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ubrugt hydraulikpumpe 12V motor
6 stk Elektrisk fodfile med udskiftelig rulle hovede,ubrugte
36 kasser med Bolte, Galv. 10,9u x 46mm + M 16 x 80 gZn