ubrugt hydraulikpumpe 12V motor
1875. 8 øre, 38.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 183 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 1600 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 25 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hele Verden. Med bl.a. samling England komplet fra 1992–2002 postfrisk samt meget andet og deriblandt nogen ældre breve fra Danmark og Tyskland. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Theodor Karner Papegøje. Figur af porcelæn, dekoreret i overglasurfarver. 210. Rosenthal. H. 21.
1918. Chr. X, 60 øre brun/mørkultramarin. 3 stk. 60 øre i nuancer inkl. mørkultramarin. Alle i postfrisk kvalitet. [ 107b ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg Tip trai Kel-Berg Tip trailer
BUDT 36500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7530 Premium - 7,4 John Deere 7530 Premium - 7,4 ton
BUDT 146000,- DKK
Fritstående skrivebord af rosentræ, front med tre skuffer, top med rødligt skind, indlagt med marquetteri med initialer og årstal 1907, beslag og kantlise af bronze. 20. årh. H. 79. L. 135. D. 85.
220 mm. graveskovl, RF S30/180 + 520 mm. graveskovl, RF S30/180 + 750 mm. graveskovl + skovlestativ
Rema Tip Top værktøj
-Helt ny vidvinkel PTO. -Justerbar hastighed på bundkæde. - Solid stærk bundkæd Uggerbys UM 90 - Møgspreder
gearmotor 1,5KW