Lukker 09/12-2024 20:06:00
Samling på ni saltkar af presset glas, Holmegaard og udenlandske samt tre saltskeer. 19. årh. L. 6–8 cm. (12) Holmegaard katalog 1853.
75 stk Champagneskåle - 16 cl.
3 Varmluftspannor Welding Gasol drift Fungerar
13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt
Står i 6740 Bramming. Diverse spots på 4 stk. hylder. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1 bt. Barolo “Brunate”, Giuseppe Rinaldi 2013 A (hf/in).
BUDT 1800,- DKK
Vinyl makeup 20 stk
WM Meyer, Boogietrailer med fladt lad ingen sider, B 200 cm L 600 cm, T 2600 kg L 1800 kg, årg. 2006, tidl. Reg. Nr. MV 9820, stelnr.WWC2CB7256W000001, I dårlig stand
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 196 x 122 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Kocken industri ovn på bord. Virker som den skal har været i drift indtil okt 24. Kan reguleres mellem 0-500 gr. 3x400v. Mål på bord: H:100 cm, B:155 cm, D:85 cm. Mål på ovn udvendig. H:180 cm, B:180cm, D:85 cm. Mål ovn indvendig: H: 70 cm, B:110 cm, D:65 cm.
2 stk. Svejsehjelm med automatisk nedblænding og flere justeringsmuligheder. Ubrugte
Luksus vogn udover det sædvanlige. - Sort læderkabine. - Elektrisk indstilling af alle 4 sæder. - Burmester High-End 4D Surround Sound System. - Original Mercedes dvd skærm ved begge bagsæder. - Original køleskab i bagagerummet, med direkte adgang fra bagsæderne. - V 8 benzin motor. - 455 HP. NB ! Sælges uden dansk afgift, ideel til leasing eller til expor Mercedes S 500 4matic 4,6 - V 8 - 455 HK
BUDT 141000,- DKK