Lukker 05/12-2024 19:00:00
Ticcett Racing Seat. MF
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
HADSUND SYD (HADSUND). Posthornstempel i violet farve på brugsbrev via Randers-Hadsund 7.11.27 til Viborg. DAKA +3.000 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Grønland, 2 komplette sæt officielle mønter, Sieg 1–7, i alt 16 stk. samt Thule, Kap York, 5 øre 1910
Jozef Gorcica & Andreas Krob Sæt på otte frisvinger armstole med stel af forkromet stål, rygge med sjeneflet, armlæn af sortlakeret træ, sæder betrukket med sort møbelstof. Model S78/S79. Udført og mærket hos Thonet. (8)
NR. STEMPEL 183: Tønning JPX. Skarpt og nær retvendt aftryk af ekstremt sjældent stempel, der kun kendes i få eksemplarer. Mærke med kvalitetmangler [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Aktiebreve. Parti med 17 gamle aktier, flere med stempelmærker ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Danmark. Stålstik. 1933–2001. Godt og omfangsrigt kartotek i 9 velfyldte kartoteksæsker med mange bedre mærker i stort antal. Enorm katalogværdi. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Skærebrændersæt med manometer i praktisk kuffert. Ubrugt.
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1900,- DKK
Scania Typ: P270DB Årsm: 2006 Mätarställning: 659149 Kylaggregat: Hultsteins Besiktigas senast 2023-12-07 Senast godkända besiktning 2024-12-31 Euroklassning: IV Max lastvikt: 8660 kg Det finns en spricka i framrutan Kända fel Kylaggregatet fungerar ej
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Ubekendt maler, 19. årh.s begyndelse Opstilling med et sølvkrus omkranset af drueklaser. Sign. monogram 1827. Olie på lærred. 50×72,5.