Lukker 08/12-2024 15:52:00
Grønland, 2 komplette sæt officielle mønter, Sieg 1–7, i alt 16 stk. samt Thule, Kap York, 5 øre 1910
200 pakker med mange sticky-notes. Kommer i en pakke med flere størrelser og farver
Bosch Professional, Vinkelsliber GWS 22-230 LVI, Ø 230 mm, 230V + Top craft Benzin kædesav 45 cc, 16 tommer sværd.
Norge. Kilovare. Tubefrim. 3 forseglede uden årstal [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
Gripen är delbar under rotator om man vill ha andra redskap. Vågen är ej använd. Medföljer 1st ny hydraulmotor till rototatorn. Gripskopan är i begagnat skick, hydraulmotor till rotator medföljer och behöver bytas innan den tas i bruk.
8 sæt dæk og fælge fl. med vinterdæk til VW og Mercedes
WOKPANDE 28 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg
Div. jetkobling
20 L Suvo Antirust brun + 5 L Gori træbeskyttelse farveløs
Batteri kædesav, inkl. 2 stk. batterier, 24V, 5Ah samt lader. Ubrugt i opbevaringskasse.
Lækkert topnøglesæt 172 dele, ubrugt
To monteringer i form af hhv. krone og rytter med hestekaret af forgyldt metal og bronze. Dertil fad af forgyldt tin, støbt med sommerfugl og bladværk. Cirka 1900. H. 18–20. Diam. 24. (3)