Lukker 05/12-2024 19:00:00
4 stk transport boxe på hjul. ( 1 hjul mangler ) Måler H 95 B 360 cm.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
Bruksblandare Raimond IPERBET Ej testad Saknar stickkontakt
Ole Lynggaard (f. 1936) Smykkesæt bestående af to “Blonde” vedhæng af sterlingsølv og en “Celebration” ring af sterlingsølv. Fem halskæder af bomuld og silke medfølger. Halskæder L. ca. 80, 98 og 140 cm. Vedhæng inkl. øsken L. 2,7–3,7 cm. Ring str. 53. (8) Æske medfølger.
Romerske kejserdømme, Vespasian, 69–79, Antioch, Tetradrakme, år 2 = 69–70, RPC 1971, 13,65 g. Dette eksemplar listet i RPC II side 282 som Schøyen VES 263 Ex. Martin Schøyen (OMG 28/434), Schøyen samleretiket medfølger; ex. Haifa 1979.
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
motorrens, maskinrens 60L
Et par franske fritstående bergerer af bemalet træ, sombeslået med blåt møbelstof, rigt udskåret med bladværk og kannelerede, tilspidsede ben. Louis XVI form. 19. årh. (2)
Er blevet opstartet ved besigtigelse. NB: Budgivningen omfatter 2 stk. generatorer ! SDMO 4500 - kVA 5,2 / KW 4,2 / AMP 13,9 / 230V
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med to brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.79 ct. og talrige enkeltslebne diamanter på i alt ca 0.12 ct. Farve: G. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 4 g. B. 12 mm. Str. 56,5. Æske medfølger.
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
SOLARLAMPER, 2 stk. med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte.
Sandblæse Kabine, høj model, med udstyr, handsker, pistol, ubrugt og usamlet i org. Kasse