Et par franske fritstående

Lukker 09/12-2024 19:10:00

Et par franske fritstående bergerer af bemalet træ, sombeslået med blåt møbelstof, rigt udskåret med bladværk og kannelerede, tilspidsede ben. Louis XVI form. 19. årh. (2)