Lukker 03/12-2024 07:32:00
Med 3 skovl Bernards EX14 - Minigravemaskine / mini excavator 1,3 ton
BUDT 45000,- DKK
Parti Bestik som på foto + Plastik skåle, bøtter med låg, Bageforme m.m.
Havenisse på tønde, H 90 cm.
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008) Uden titel. Sign. Knud N. Akryl på papkasse. 42,5×22×11. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Abu Garcia MAXXSP30 fiskehjul, samt 12 stk. keepnet. Ubrugt
GEBA udskæringsmaskiner er fødevareindustriens guldstandard. GEBA var ophavsmanden til lakseudskæreren Alle GEBA udskæringsmaskiner anvender den gennemprøvede GEBA patenterede udskæringsteknik med fokus på høj kvalitet og absolut hygiejniske forhold. Brugt Soft slicing machine Funktionel ved sidste anvendelse.
Hele Verden. Diverse frimærker i 2 kasser med bl.a. sæt Danmark Befriet og Amerikaner udgaver fra Grønland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 56 stk Belkin HDMI high speed, Pro HD2000 series, ledning 2 mtr.
Margrethe II, Borgervennen 1788–1988, Det forenede Understøttelsesselskab, S. Jacobson og F. Hertz, Ag, 37 mm, 31,35 g, i original æske
5 stk. håndmalede billeder. Måler op til 120x80cm. Butikspris op til 899,95kr pr stk.
C. W. Eckersberg (f. Blåkrog v. Aabenraa 1783, d. København 1853) En kvinde antastes af tre mænd. Usigneret. Bly og pen på papir. Bladstørrelse 15,5×12.
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do (ubrugt)