Lukker 03/12-2024 07:37:00
BUDT 121500,- DKK
PU montagehandsker i størrelse 10. Bemærk der 120 par i kassen.
800 stk linjerede skolehæfter
Ny graveskovl. - S 40 fæst CP Graveskovl - 20 cm - S40 fæste
Lot med 6 enheder. Stiga PA702 Sneslynge årg. 2011, aldrig brugt. Stiga Kova VA001, årg. 2013, aldrig brugt Stiga Kova VA001, årg. 2011, aldrig brugt. Trolla Gødningsspreder. Aldrig brugt. Stiga Tromle 90cm. Aldrig brugt. Plænelufter 107 cm. Aldrig brug Stiga Park - Lot med 6 enheder
144 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Ad2.3.1 - Lasteevne / Capacity 2.730 kg - Tip trai ABC Ad2.3.1 - Lasteevne / Capacity 2.730 kg - Tip trailer
En samling juleskeer og -gafler af delvis forgyldt sterlingsølv, prydet med emalje. Udført hos A. Michelsen. Vægt ca. 1100 g. (24) 1964, 1966, 1967, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 og 1977.
10 kr 1944 AF, AJ, AS, BL, BÆ, CA, CJ (2 stk.), Sieg 120, Pick 36, i alt 8 stk.
Står i 6740 Bramming. Herstal lamper, 3 stk med baldakin i rust/brun farve. Derudover 2 stk. gule lamper med skinne. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
HAASTRUP. Pænt stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk små army metalkasser L 30 cm + 2 store army metalkasser