Lukker 09/12-2024 20:40:00
En samling juleskeer og -gafler af delvis forgyldt sterlingsølv, prydet med emalje. Udført hos A. Michelsen. Vægt ca. 1100 g. (24) 1964, 1966, 1967, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 og 1977.
1905. Chr. IX, 5 øre, pos. 44 “PLETTER I N”. Stemplet eksemplar. [ 52 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
60 stk planker af lærk, douglas, fyr eller gran 75x100x2300mm på 2 paller. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Louis Vuitton “Limited Edition Virgil Abloh Prism Keepall Bandoulière” rejsetaske af blåt monogram PVC med blå beslag, to hanke, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop og et lynlås rum. Navneskilt og hængelås med nøgle medfølger. H. 30 x B. 48 x D. 23 cm 2019.
BUDT 20000,- DKK
PR. LADEPOST. Liniestempel på postkort annullerende 5 øre, Våbenskjold. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fransgård RV-390 - Høven Fransgård RV-390 - Høvender
BUDT 3500,- DKK
Står i 6800 Varde. Retro skamler, 2 stk. Tyske skamler. H: 45 cm. L:45 cm. B: 30 cm. Pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Chanel “Classic Double Flap” taske af pink quiltet lakeret læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med fire indvendige lommer og pink læderfor. H. 16 x B. 26 x D. 7 cm. 2015–2016. Original dustbag og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
IWC De Luxe af 18 kt. guld. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 8531. 1960'erne. Brun læderrem med spænde af guldbelagt stål. Ø 35 mm. IWC-æske medfølger.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sort, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
Wacker GV5003 generator. Årgang 2003. Serie no. 1438917 Honda GX270 motor. 5.2 KVA 400V / 230V udtag.