Lukker 03/12-2024 08:16:00
. Ubekendt Slæbeskovl 2,2m3 / 2 1/4 yd
BUDT 15250,- DKK
Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på lys bund. Ca. 1950–1960. 206×134.
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS
70 stk Groovy Kagetallerkener Ø 19 cm
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
3 bts. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in).
BUDT 9000,- DKK
Pæn lastbil monteret med Oletto AF100H/2K gasopvarmet asfaltkasse årgang 2021 ("17 ton kasse" med målene ca.: Længde 4,4m x bredde 1,8m x højde 1,5m MAN TG 35. 8x2-6 Bl - EURO 6 - Oletto 17 ton asfalt box
BUDT 205000,- DKK
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle.
Louis Vuitton “Alma” taske af lilla Epi læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og lilla ruskindsfor. Hængelås og to nøgler medfølger. H. 31 x B. 39 x D. 20 cm. 2012.
1872. Posthorn, 3 sk. rosa. HÅNDSKREVET NR.STEMPEL “76”. Iflg. NK ukendt på denne udgave [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Julius Friedlænder (f. København 1810, d. sst. 1861) Et ægtepar på stranden skuer ud over havet. Studie. Usigneret. Betegnet på bagsiden Julius Friedlænder. Olie på lærred. 52×40. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 747, 2007 nr. 707.
Ingen beskrivelse