Lukker 03/12-2024 08:55:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mecalac 2.500 kg - Ny / Mecalac 2.500 kg - Ny / New
A Chinese blue and white 'Eighteen Louhans' vase of cylindrical spool form depicting the deities over the roaring sea and cloud formations below. Upper edge metal trimmed. Qing 19th century. H. 52 cm. Proveniens: A Danish private collection.
1 bt. Clos Vougeot Grand Cru, Domaine Coquard Loison-Fleurot 2020 A (hf/in).
BUDT 1250,- DKK
Næsten ny maskine - med både pallegafler og læsseskovl ! - Bemærk kun 325 timer. - Lav indstigningshøjde. - 2 meter bred volume skovl medfølger. - Pallegaffel medfølge Faresin 626 Classic 52 - 6 m - med gafler og læsseskoov / Inluded forks and bucket !
BUDT 274000,- DKK
Står i 6780 Skærbæk. Heste billeder - bl.a af Otto Bache fra 1978. Derudover heste figurer i forskellige udformninger. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1910. 6 stk. prøvetryk utakket. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Laddet måler 240 x480 cm. Højde 67 cm. Stjerten er 165 cm.
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
19 stk. Fingerbeskyttere. Med fingerbeskytteren sikrer du dig bedre kast, uden at ødelægge din pegefinger. Kan bruges både på venstre og højre hånd. 5 stk. Camouflage, 4 stk. Oliven, 5 stk. Røde og 5 stk. blå. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
16 visninger
LEGO Technic forest truck Fork Lift (B model nr. 8416). Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Umiddelbart mangler grab og rotorblink. Uden emballage. MOMSFRI
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC.
Danmark, samling medailler, inkl. medalje for Deltagelse i Krigen 1848–1850 og 1864, i alt 7 stk.