Lukker 08/12-2024 14:58:00
Maskinen har arbejdet for et større firma, og er altid blevet vedligeholdt med service og reperationer. Har kun arbejdet med grab. NB: Ingen grab eller grave-skovle følger med til maskine Åkerman EW200
BUDT 41000,- DKK
Samling af danske årgangsmønter 1 øre - 200 kr inkl. 8 stk. erindringsmønter, mange pæne kvaliteter, ca. 200 stk.
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Pæn maskine, der arbejder godt. Udstyr: Mandskabs kurv med radiostyret fjernbetjening og en matriale kurv og læsseskov Komatsu WH 716 - 16 m - Med arbejdskurv, radiostyrring / With man basket
BUDT 107500,- DKK
25 øre 1914 VBP, 1917 VBP, H 10A, 5 øre 1913 VBP, H 14A, i alt 3 stk.
Banksy (f. 1975) “Toxic Mary”, 2003. Sign. i trykket Banksy, nummereret 161/600. Serigrafi i farver. Udgivet af Pictures on Walls, London. Lysmål 68,5×49. Et “Certificate of Authenticity” nummereret 46660/600/161 og udstedt af Pest Control den 19. september 2024 medfølger. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Samling på syv punchebægre af glas. Diverse danske glasværker. 19. årh. H. 8,6–9,5 cm. (7)
HAVEPOOL, 2074 liter. Ubrugt.
Gasvarmer 2 stk