Lukker 03/12-2024 09:03:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Komatsu WA400 - 5 H - 21 Komatsu WA400 - 5 H - 21 ton
BUDT 111000,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Multimedie til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
Liechtenstein. 1960. CEPT. Postfriskt HELARK. Let lodret fold i første perforeringsrække. AFA 10.000+. Michel EURO 1.200+ [ 397 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Liftket 250 kg. Elkran, 690v, uden kæde, fremtræder ubrugt
BUDT 1700,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas Mercator Claas Mercator 60
Kraftig planerbjælke. Skal rettes da den er bøjet to steder. Passer på Hydrema-hurtigskift. ABC Planerbjælke - 2 meter planerplanke
8 stk lange gevindstænger 100 cm, M24
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) To reoler af massiv fyr med arkivindelinger. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens snedkerier. H. 76. B. 76. D. 27 og 36. (2)
Holger H. Jerichau (f. København 1861, d. sst. 1900) Napolitanske fiskere trækker garn ved kysten. Sign. Holger H. Jerichau. Olie på lærred monteret på masonit. 24×42.
NB! : Grabben på billederne medfølger ikke Caterpillar 336 EL - 37 ton
BUDT 310000,- DKK
1 bt. Saint-Joseph “La Sensonne”, Pierre Coursodon 2009 A (hf/in). 1 bt. Cabernet Sauvignon “Gallica”, Napa Valley 2007 A (hf/in). Total 2 bts. Sourced from an excellent private cellar
80st beslag för infästning i falsat plåttak ESDEC Click Fit EVO