Lukker 03/12-2024 09:15:00
1300 liter Dieseltan Kingspan DM 1300
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
14m2 vægfliser 33x90cm mat hvid + stenfliser nedenunder anslået 10-15m2. Ubrugt.
BUDT 6150,- DKK
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993) “Svanemor”. Sign. Heerup. Litografi i farver. Bladstørrelse 48×57. Litteratur: Moestrup nr. 231. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2016 A (hf/in).
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1985 A/B (ts).
BUDT 3900,- DKK
24 stk Helium flasker med helium til ca. 30 balloner pr. flaske, alle i original emballage
Valse Ø140cm. Rimas HT - 10 ton
BUDT 16750,- DKK
Parti div. Julevarer - alt i pallen
Johan Rohde (f. Randers 1856, d. Hellerup 1935) “Kongemønster”. Cirkulært serveringsfad af sterlingsølv med hamret overflade. Bort smedet med reliefdekor. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 642 C. Vægt 986 g. H. 2,5. Diam. 36.
Hitachi/Hikoki Skruemaskine med 2x 5ah batterier og lader, samt stabelkasse. Model DS18DBL2 ubrugt