Lukker 03/12-2024 09:58:00
Med beslag til Steelwrist S80 hurtigskif FRD FDG50-PL - Til 25-35 ton gravemaskine / For 25-30 ton excavator
BUDT 87500,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
1904. Chr. IX, 10 øre, pos. 41 “PLET I SKRAVERING UD FOR PANDE”. 5 stemplede mærker. [ 47 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS
Postkort. Gammelt album med ca. 52 mest topografiske kort inkl. flere gode motiver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Aachen-Liege vitrineskab af bejdset egetræ, front med to glaslåger bag hvilke hylde, herunder to skuffer samt to fyldningslåger hvorbag hvilke hylder. 18. årh.s. slutning. H. 207. B. 121. D. 47.
Ukrainsk paraplyhåndtag af sølv, dekoreret med niello-arbejde. Kyrillisk mestermærke LK, Kyiv 1908–1917, lødighed 84. Vægt 27 g. L. 10,5 cm.
1858. 8 sk. 8 stk i lidt blandet kvalitet. Stemplet. [ 8 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1905. Portomærke, 50 bit, rød/grå. tk.14. Postfrisk fireblok [ 8B ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Taske af mørkebrunt læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med knaplukning, en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 31 x B. 40 x D. 5 cm.
Står i 6800 Varde. Udstoppet fiskehejre. H: 60 cm. Fremstår i pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Pæn gravemaskine med standard graveskovl. Kæderne på undervognen trænger til at skifte Doosan DX340 LC-5 - 37 ton
BUDT 302000,- DKK