Lukker 08/12-2024 19:52:00
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
Diamant Boresæt 38 til 127 mm, nyt og ubrugt i alu kuffert
5 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 262 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Candyfloss maskine
Hatzenbichler 12 meter
Hulsave fra Dewalt, str 127-160-210mm ubrugt
Nye ringsavklinger 26 stk. Sav og dele til sav medfølge ABC HRE 400 - Dragon
Sofa af nøddetræ betrukket med silke. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. L. 198.
5 leds smuldre harve - svær model type 7 Doublet-Record 75 90
Louis Vuitton “Ravello GM” taske af Damier Ebene kanvas med mørkebrune læderbesætniner, gyldne beslag, justerbar og aftagelig skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og rødt ruskindsfor. H. 16 x B. 27 x D. 9 cm.