Lukker 03/12-2024 10:00:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CP Lerskovl - 40 cm. - S40 ski CP Lerskovl - 40 cm. - S40 skifte
DIESEL TANK STATION. 40 L/min. Inkl. Tankpistol og 4 meter slange. 220V/600W. Ubrugt.
13 Dell skærme mål: 56 cm x 34 cm
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
Gucci Et par ørestikker af 18 kt. guld i form af logo. Samlet vægt ca. 1,5 g. B. 10 mm. (2)
BUDT 1150,- DKK
Danmark. Parti i 3 store flyttekasser fra realisation med stor samling årbøger incl. nyere, mange årsmapper, prestigemapper og meget andet, bl.a. mønter ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cartier Must de Cartier Tank af forgyldt sterlingsølv, ref. 2415. Quartz værk. Rem af brunt skind med Cartier spænde af forgyldt stål. B. 22 mm. Cartier tekstiletui medfølger.
Jose Pedro Croft (f. Porto 1957) U.T. 2008. Jern og maling. 105×102×120. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Louis Vuitton “Noctambule” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke og et rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 18–38 x D. 10 cm. 1999.
3 stk. vinduer bredde 119cm. Højder ca. 219, 207 og 132cm.
20 L Suvo Antirust brun + 5 L Gori træbeskyttelse farveløs