Lukker 03/12-2024 10:00:00
- For 2,5-5 ton - der er ikke monteret et beslag til et normalt Beco hurtigskifte!!! Og vi ved ikke hvilket hurtigskift grave-skovlen passer til Beco 80 cm - For 2,5-5 ton
Italienske kolonier. 1893–1941. Omfattende stemplet samling i 4 fine Marini-albums med afsnit af Libyen, Tripolitania, Cirenaica, Oltre Giuba, Eritrea og Somalia. Alle områder med bedre og sjældne udgaver, komplette sæt og lidt breve etc. Kat.v. ca. EURO 45.000. Også album med brugbar **/* samling incl. mange bedre mærker, fint parti! [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 16500,- DKK
SVEJSER, Migatronic FLEX4000 CO2 svejser med puls.
3 stk. 12 v batterier, 45 AH, ubrugte i kasser
Står i 6780 Skærbæk. Diverse bestik - gafler, skeer, knive, kagespade, teskeer mm. Nogle af dem er med træskaft. 2 stk. lysestage og kande. Derudover sukker og flødekande med bakke. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Frederik III, 2 mark 1668, H 115, været monteret, 4 skilling 1667, H 137, 2 skilling 1665, H 132B, samt Slesvig, 1/16 rigsdaler 1648, Lange 346, i alt 4 stk
Årgang 2001. 262628 km. Ifølge sælger kan den starte og køre, men den ryger meget. Formentlig en dyse, der er gået. Bussen har været registreret hos Hærens Materielkommando. Der medfølger forsvarets standardgodkendelse. Godkendt til 53/49 personer.
miu miu Taske af beige/rosa flæset læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, to lynlås lommer, et rum med fire indvendige lommer hvoraf en har lynlås og gråt satin for. H. 30 x B. 43 x D. 14 cm.
Familjebåt Albin 23 med Båttrailer, Plotter Garmin, Ekolod, sovplatser. Billig i drift med stor sittbrunn. Båtplats och vinterförvaring finns mot extra kostnad. Märke: Albin Modell: 23 År: Okänt ca 80-talet Motor: Yanmar Toppfart: ca 9 knop Utrustning: Kök Ekolod Plotter Garmin Badbrygga Taklucka Tygdynor i ruff Skinn dynor i sittbrunn Sovplatser fram samt stick korg Medföljer en ny dieselvärmare som ej är inkopplad eller monterad. Båttrailer medföljer 30-kärra Boggie med vinsch. Övrigt: Längd : ca 7 m (23 fot) Bredd: ca 2.7 m Djup: ca 0.7 m Vikt : ca 1800 kg Kojplatser: 3 st Skrovtyp: Halvplanande Konstruktör: Per Brohäll Prod. start år : 1978 Prod. stop år : 1981 Antal prod.: 225 st Service: Okänt Skick: Fungerar och går. Är vinter konserverad. Skrovet är i bra skick. Kapellet är ägg vit kan behöva en genomgång, men fungerar. Begagnad äldre båt , slitage förekommer. Anmärkningar: Tankmätaren fungerar ej då den ej inkopplad Temperaturmätare fungerar ej, då den ej är inkopplad. Se bilder och film i auktionsunderlaget för mer information. Frakt: Kan ordnas mot extra kostnad. Kranbil för extra kostnad för lastning finns. Mail: [email protected] Vinterförvaring/ Båtplats: Vinterförvaring i Vänersborg på Blåsut båtvarv kan ordnas mot extra kostnad. Båtplats i Vänern på Blåsut båtvarv i Vänersborg kan ordnas mot extra kostnad. Mail: [email protected]
1922. Udstillingsplanche med brev fra Lithauen til Vejle. Rammestempel “INDGAAET MED MANGEL AF FRIMÆRKE” og håndskrevet “Vejle Postkontor 24/3–25”. Eneste kendte [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×