Lukker 03/12-2024 14:45:00
- 4,20 m høyde. 3,08 m innvendig - Ryggekamera - Sideåpning - Sensorlys inne i skapet - Ekstra ryggelys - Nyttelast: 13 900 kg - Sist godkjent: 28.12.2023 - Neste frist for godkjent EU-kontroll: 23.01.2025
Afhentes: 1407 Vinterbro, Norway (via Google Maps)
Eugène Brands (f. Amsterdam 1913, d. sst. 2002) “Green spot”. Sign. på bagsiden Brands 7 III 1994–3. Gouache på papir. Bladstørrelse 28×34. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Romerske kejserdømme, Vitellius, 69, Denar, Rom, LIBERTAS RESTITVTA, 3,18 g, RIC 81
10 ubrugte sæt Ridgid bakker for rørgevind
9 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 13 cm, rum opdelt til 36 glas, Ø 73 mm
Island. Tjeneste. 5 bedre forsendelser hvoaf 4 sendt til Latrum og en til Borgarfjaroarsyslu. 4 stk med oval stempel på bagsiden og en med lukkeoplat. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stempelmærke. 50 Bit, UTAKKET. Sjældent postfrisk mærke med original gummi. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1802. Lille brev fra Hamburg til Bordeaux. Liniestempel R.4. HAMBURG. (type 1b). Uhyre sjældent stempel, kun brugt i 5 uger [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
VANDSLANGERULLE, 20 meter med automatisk oprul. Ubrugt.
Velholdt Pneumatisk Radsåmaskine. Computer Rauch FS-2. Manual medfølge Kuhn Venta TI - Doublet Record
HALDERSVIG. Flot aftryk i VIOLET farve på klip med 2 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk ingefærkrukke af porcelæn, dekoreret i blåt. med kystlandskab. 18/19. årh. H. 21 cm. Gennembrudt låg af træ medfølger.