Lukker 16/12-2024 12:00:00
Tecnodom SPA Glas Køledisk Køledisken er fra årgang 2022 og har været brugt 2 gange, Funktionel ved sidste brug.
Afhentes: PK - Bramming 5740, Denmark (via Google Maps)
13 Dell skærme mål: 56 cm x 34 cm
Schoeffel South Sea perlehalskæde prydet med talrige fine South Sea kulturperler og diamantlås af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.92 ct. Farve: F. Klarhed: VVS. Perlediam. ca. 12–15 mm. L. 88 cm. Lås diam. 1 cm. Perlerne stammer fra østersarten Pinctada Maxima og har oprindelse i Australien. Perlekvaliteten er sjælden med Perfect-Very Slight Imperfections på overfladen og en Fine lustre. Schoeffel certifikat nr. 101.01–1747188 og original æske medfølger. Smykkevurdering fra Bodil Binner medfølger. Anslået genfremstillingspris 1.480.000 kr. 2012.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7930 - 8 ton / Trim John Deere 7930 - 8 ton / Trimble
BUDT 361000,- DKK
1 rigsbankdaler 1815, No. 479270?, Sieg 65, Pick A48
Romerske kejserdømme, Divus Vespasian, død 79, Denar, Rom, 80–81, S C, 2,83 g, RIC 357
Foldekamera i kasse af mahogny, objektiv mærket “E & Y Underwood rapid plate”. Ca. 1900. H. 42. L. 38. B. 38.
Tunnelvifte på tilhenger. År og timer er ukjent. Kan kobles fra 230v til 400v Viften er plassert på Tysse-henger fra 2007, tilstand på denne er også ukjent. OBS! Kjøper eller transportør må selv besørge opplasting av objektet Ingen kjørebru/rampe på hentestedet Åpningstid for henting 07.00-15.00 mandag til fredag Auksjonsobjektene kan ha feil eller mangler som oppstår som direkte følge av at de blir stående i lang tid mellom registrering og opphenting. Derfor kan vi ikke garantere batterienes kapasitet eller andre vitale innretningers funksjoner Salget gjennomføres av Logistikkpartner på oppdrag fra eieren av objektet. Om transportør ikke har egnet transportmiddel, kan personell av sikkerhetshensyn nekte å laste objektet på kjøretøy. kontakt [email protected]
Ulla Parkdal (f. 1939) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i brune, grønne, grå og hvide nuancer. Sign. UP. Udført 1960'erne, Sverige. L. 240. B. 162.
- Med frontlæsser og ballegrab samt skovl og pallegafler. - Bemærk den har har kun kørt 435 time Case IH Farmall 65 A - 3,2 ton - Kun 435 timer / Only 435 hours
BUDT 172000,- DKK