Lukker 10/12-2024 20:37:00
Dansk design Trebenet standerlampe af teak. H. 125.
Olietank
2 stk Kloakrenser Ø20 cm L 350 cm og 400 cm, 2-delt skål
Læsse ramper 3,0 meter Typbo 31/22 Last 2200 kg.
27 Poppers og Jerkbaits til Geddefiskeri Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Kaffemaskine Daalderop Professionel 40, med tappehane, til 40 kopper, 220V, i transportkasse
Massagestol, godt brugt, stand ukendt
4 ubrugte hydr. Pumper
4 stk Alu. Teleskop flagstænger H 4 meter med holder
Plomberet æske fra 'Diamond Investments International Limited' indeholdende uindfattet brillantslebet diamant på ca. 1.27 ct. Farve: Blue White. Klarhed: Clean. Certifikat dateret 1971. Der medfølger følgende: Brev fra advokat angående betaling. Papir med diamond plot fra Diamond Investments (international) Limited. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
5 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 262 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
48 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor