Lukker 10/12-2024 20:54:00
Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen “AX”. Lænestol af bøg. Sæde og ryg betrukket med naturskind. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1978.
Makita kapsav med skæreskive + 2 store 4mm skiver medf.
Danmark. 1851–2006. Samling i LT album med et par bedre udgaver. Mest i stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rulle med mange m. Fuel slange, 19 mm, 20 bar
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Poul Isbak (f. Gjøl 1943) Stol. Sign. PI 01. African Blue granit fra Namibia. H. 31. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
9 spande vaskepulver, Neptun Svane á 8 kg. + 1 dunk vaskemiddel, Diversey Universal Pur-Eco (ubrugt)
Funktionsdygtig. Starter og kører. 136 HK (100 kw) Diesel Teknisk Totalvægt: 3000 kg Totalvægt: 3000 kg Køreklar vægt: 2148 kg (Minimum) Vogntogsvægt: 5000 kg Vægt af påhængskøretøj: 2000 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Euronorm: Euro V Partikelfilter: Ja Seneste syn: 26-04-2023 (Godkendt) Lyser i motorlampe. Forsvinder når man kører. (Ukendt fejl) Bilen bliver tømt inden afhentning. Bemærk! Sælges kun til export!! Reg attest medfølger.
SVEJSEHJELME, 2 stk. med automatisk nedblænding og flere justeringsmuligheder. Ubrugte.
PROJEKTØR, 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.
Aquamarin- og diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld prydet med dråbeformet aquamarin på ca. 1.10 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.14 ct. Farve: H. Klarhed: SI-P. Vægt ca. 20,5 g. Vedhæng L. 6,8 cm. L. 42,5 cm.
8 bts. Kopke Vintage Port 1992
Fra lukket minkfarm, JST Strømaskine, hydr. Med beslag for minilæsser