Lukker 08/12-2024 18:37:00
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Gucci Taske af brunt monogram kanvas med beige læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 18 x B. 30 x D. 12 cm.
Rolex Datejust af 18 kt. guld, ref. 69178. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 2135. 1989. “President” lænke af 18k guld, omkreds ca. 17 cm. Ø 26 mm. Kassenr. 69178. Bagkassenr. 69000A. Serienr. L356047. Værknr. 1186219. Rolex-æske, manual, brochure, pudseklud, Rolex-rem med Rolex C-spænde af 18 kt. guld, rød Rolex-pung, kvittering for service og køb af lænke 2013 samt certifikat fra 1989 medfølger.
RIS SKOV og BEDER. Stjernestempler på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Søren Nissen (f. 1944) Ebbe Gehl (f. 1942, d. 2023) Spisebord med udtræk, oval top af massiv valnød, ben af børstet stål. Medfølgende to tillægsplader af massiv valnød. Udført hos Gramrode Møbelfabrik for Naver Collection. H. 74. L. 230/280. B. 120. (3) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Gunnar Biilmann Petersen (f. 1897, d. 1968) To bordlamper af hhv. lilla og grønt farvet glas, plisserede skærme. H. 62. (2) Proveniens: Schæffergården.
50 kr 1942 C nr. 6155024, Svendsen / Pugh, nålestik, 100 kr 1941, nr. 4003551, Svendsen / Vinther, 1943, nr. 8065406, Svendsen / Neergaard, Sieg 108, 111, Pick 32–33, i alt 3 stk
Bredt Rullestillads Jumbo
Granat, turmalin- og zirkonsmykkesæt af 14 kt. guld bestående af broche, et par øreskruer og et par manchetknapper hver prydet med facetslebne og oval facetslebne granater, turmaliner og naturlige zirkoner. Vægt ca. 18,5 g. Broche B. 14 mm. L. 6,7 cm. Øreskruer B. 12 mm. L. 15 mm. Manchetknapper diam. 17 mm. (5) Kopi af smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2014.
Perle- og diamantbroche af 14 kt. hvidguld prydet med kulturperle og to old-cut diamanter. Perle diam. 6,8 mm. Vægt ca. 4 g. L. 6 cm.
Front og bagmonteret klipper med stor kapacitet. Transportmål: Front: 230 x 400 x 130 cm Bag: 300 x 340 x 420 LELY Splendimo 900 - Video
BUDT 22250,- DKK