Lukker 04/12-2024 07:53:00
Velholdt transport bånd. Adskilt ved afhentning. 4 stk 5,5 meter 1 stk på 6,8 meter. Plast paller medfølger ikk Q-System Q 89
BUDT 50000,- DKK
Velholdt maskine. - Arbejdsbredde 125 cm. - Netvalse. - A-ramme til montering, 3 punkts ophæng medfølge Muratori MZ62 SXL - 125 cm stennedlægningsfræser
BUDT 20000,- DKK
Seng på 140x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 140x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
1907. Fr. VIII, 5 øre, grøn. Parstykke med variant “FARVELØS PLET”. Sjældent. Attest Møller [ 54y ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1908. Foto-postkort med motiv fra “Nefelinsyenit-området ved Julianehaab” ann. Kjøbenhavn 30.12.1908 og sendt til Lund, Sverige. Kortet er signeret af den kendte professor i mineralogi Niels Viggo Ussing der især forskede i det sydlige Grønland. Kortet er sendt til den svenske geolog J. Christian Moberg [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Petrus, Pomerol 2006 A (hf/in).
BUDT 12500,- DKK
2 bts. The Flight, Screaming Eagle 2016
BUDT 14500,- DKK
Samson PG 20 - 20m3
BUDT 67500,- DKK
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Cirkulært udtræksbord med stel af bøg, top og sko af teak. Model 121. Udført hos Søborg Møbelfabrik. H. 74. Diam. 120. Litteratur: Søborg Møbelfabrik katalog 1952, s. 24.
Hans Hansen (f. 1884, d. 1940) Ring af sterlingsølv og oxideret sterlingsølv og armring af sølv. Samlet vægt ca. 173,5 g. B. 18 mm. Indvendig diam. 6,4 cm. Str. 57. (2) Armring er fra Dines. Stand mangler
Diverse koblinger med krans Total Ø 65-80 mm, wire oprul 2m, Accu Tapper, RMI 70P Gear, Drejegear på palle
Funktionsdygtig. Årgang: 2000 Arbejdsbredde: 200cm A ophæng. Redskabsfæste til Yanmar miniged med flydestilling.
- Undervogn skiftet og har kørt mindre end 700 timer. - NB ! Bemærk GPS medfølger ikke. Komatsu PC138US-10 - 14 ton - Rotortilt!
BUDT 269000,- DKK