Lukker 05/12-2024 19:07:00
1 bt. Château Petrus, Pomerol 2006 A (hf/in).
Orkel TT 100 2017 model. Nyttelast 9850kg. Lite brukt. Se vedlagt service og kontroll. Lengde 570 cm Bredde 255 cm
2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Indlæsning åbning 145 x 90 centimete Hydromann Combi 1
Anna Ancher (f. Skagen 1859, d. sst. 1935) “Fiskerfamilie i interiør”. Skagen. Fiskenettet repareres. Sign. A. Ancher. Olie på lærred. 35×45. Skagens Kunstmuseer ejer en studie til maleriet udført med pen, tusch og akvarel på papir (inv. nr. HAF10529).
2 stk. bål skamler, samt 72 stk. grillbakker.
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 Owc.
BUDT 3900,- DKK
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
BUDT 5400,- DKK
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur