Lukker 04/12-2024 08:29:00
Pænt holdt, har spor efter stilstand i 6 månede MAN Tg a 26.350
BUDT 50500,- DKK
Originalt s/h sølv-gelatine stillfotografi af den amerikansk-kinesiske kampsportsstjerne Bruce Lee (1940–1973). Front med beskæringslinjer i rødt. Bagside med pålimet nyhedstelegram dateret den 22. juli 1973, håndskrevne notater i gult, blåt og grønt samt påstemplet dato for offentliggørelse (23. juli 1973). Ramme af grønmalet træ; dobbeltglas. Lysmål 19×24 cm. Rammemål 28×33 cm. Bruce Lees talent var ikke skuespillet, men hans fænomenale evner som udøver af kampsport. I årene inden sin død udviklede han sin egen kampfilosofi, ‘Jeet Kune Do’, på engelsk kendt som ‘The Way of the Intercepting Fist’.
Ca. 67 stk Snapseglas 2 cl.
Flott EC300EL med fine 2884 timer! Fulgt opp med service hver 500 time. Meget velholdt maskin med en sjåfør siden ny. Meget godt utstyrt! Her har du gravemaskinen som hjelper deg å med å flytte mer, for mindre! Med forbedret maskintilgang, enestående sikt, økte serviceintervaller, Volvo-utstyr og Volvo-servicer, denne beltegående gravemaskinen gir all den sikkerhet, komfort, pålitelighet og ytelse som du forventer av en Volvo-maskin. 3D Xsite GPS Assist montert fra Volvo SMP ST28 Rotortilt Graveskuffe Pusseskuffe Webasto Sentalsmøring Ryggekamera Sidekamera Radio/CD Klima/AC Kraftig ledlys Hammerglass Timeantall vil øke noe. Med forbehold om feil i annonsen.
Romerske kejserdømme, Domitian, 81–96, Sesterts, Rom, 87, IOVI VICTORI S C, 24,10 g, RIC 526 Ex. Professor Niels Hannestad.
Romerske kejserdømme, Magnentius, 350–353, Follis, barbarisk imitation, 2,55 g
Hitachi/Hikoki sæt med skruemaskine og slagnøgle, 2x 5ah batterier og lader samt stabelkasse model kc18dpl ubrugt
TIM tipvogn. Type 639-831 Last 7.5 ton. 3-vejs tip. Boogie aksler. Dæk 12.5/80R15.3 Træk + kugletræk bag. 7 polet stik. 7 polet udtag bag. Stålbund. Lad indvendig: 3.90 x 2.15 meter.Sidehøjde 40 cm. Ingen bagsmæk.
Står i 6630 Rødding. 80 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 20.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af brunt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 29 x B. 51 x D. 24 cm. 1996.
6 bts. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Kornsilo til 250 tons korn. NB! Skal nedtages af køber! ABC Twister 250
BUDT 5250,- DKK
"Sølv" 3 armet lysestager 24cm. 15 stk