Lukker 04/12-2024 09:08:00
Gulvslibeudstyr bestående af 3 styk gulvslibere til trægulve, samt en kantsliber og en vogn til at transportere maskinerne op af trapper. Virker som de skal. Nyværdi var 200.000 DKK / 28.000 Eur ABC 3 Gulvsliber - 3 Floor grinder
BUDT 10500,- DKK
Afhentes: Zone 5 København (via Google Maps)
1875. 8 øre, 9.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 199 forskellige positioner repræsenteret (pos. A55 mgl.). Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 500 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 25a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) Komposition. Sign. Alechinsky, 12/100. Litografi i farver. Lysmål 51 × 36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
28 stk. røgalarmer, 4 Fire (ubrugt)
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
BUDT 290,- DKK
Kompressor Reno KLS 100, med 2-cylinder motor, HK 5,5, 3 x 400V
Woods BATWING. 2 skær på hver side - skær i god stand. skær roterer med 540 RPM. Hydraulisk folde mekanism Woods 9581 - Woods 3240 Brakpudser
Fremstår med få brugsspor. Lavt kilometertal. Har et stort soveområde og god komfor Iveco Eurocargo 120
BUDT 150000,- DKK
Julemærker 1904–2019. Tomt LT album med klemlommer. Helark lommer fra 1951 og frem. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
16 visninger
"Sølv" 1 armet lysestager 12cm. 30 stk.
Fejekost 2,0m - Mekanisk/Pto Incl. Pto aksel. Hydr. Sving. Nylon/stål børster. Fuldt Funktionsdygtig.
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær