Lukker 11/12-2024 12:30:00
Container (Åsum smedie) 14m3 Mål: H 130 cm. B 245 cm. Længde 500 cm.
Afhentes: FB - 5750 Ringe., Denmark (via Google Maps)
12 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 1998 A (hf/in). Owc.
Andreas Fritz (f. Mov 1828, d. Louisenhøj 1906) Portræt af Caroline Jacobine Bech, f. Galthen (1804–1863). Usigneret. Olie på lærred. 63×51.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HTF Line SM 320 TC HTF Line SM 320 TC1.0
Romerske kejserdømme, Vespasian, 69–79, Antioch, Tetradrakme, år 2 = 69–70, RPC 1971, 13,65 g. Dette eksemplar listet i RPC II side 282 som Schøyen VES 263 Ex. Martin Schøyen (OMG 28/434), Schøyen samleretiket medfølger; ex. Haifa 1979.
Gel blaster - sniper med sigte. Kan skilles, så den er nem at have med. Manuel model.
Danmark. 1852–2004. Samling i 2 Stender album i **/* kvalitet med flere gode værdier bl.a. godt afsnit Tofarvet, begge Posthuse, X'ere komplet. Chr. X, 10 kr. mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Silketørklæde med motiv i form af stole i gyldne, røde og bordeaux nuancer på mørkeblå baggrund. Ca. 87×87 cm. Original æske medfølger.
1 bt. Clos de Vougeot Grand Cru, Chateau de la Tour 2012 A (hf/in).
Stubharve - dybdeharve. - 11 tands. - Hydraulisk opklap. - Pakvalse Ø 55. - Nye sliddele. - Gåsefodstænder medfølger. - Nye spidser medfølger. - Flere nye reservedele medfølge Mandam KUS 4,8 SH
BUDT 34000,- DKK
BUDT 13250,- DKK
Cartier Must de Cartier Tank af forgyldt sterlingsølv, ref. 2415. Quartz værk. Rem af brunt skind med Cartier spænde af forgyldt stål. B. 22 mm. Cartier tekstiletui medfølger.