Lukker 11/12-2024 14:10:00
Hyster Truck Model J2.5XN Elektrisk firehjulet truck. Løftekapacitet 2500 kg Årgang 2017 Truck vægt uden batteri 3300 kg Vægt med batteri 5260 kg Køresporvidde Bredde 938 mm Tilbagevipning 4.0 grader Med skovl
Afhentes: Kj - gadstrup, Denmark (via Google Maps)
miu miu “Lux Tote” taske af sort læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 30 x B. 42 x D. 15 cm.
Står i 6800 Varde. Sterling 3 hjulet scooter. Model midi. Med oplader til. Starter og kører. Oprydning fra bo. MOMSFRI
BUDT 91500,- DKK
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
Skovlbredde ca 30 cm. Skifte er formentlig NH RG 335 (AA=200, CC=335, Ø=45).
Sprøjte, dækpumpe, rundsavsklinger i æske.
Diamant kopbor 38-52-65-117-127 mm. Med tilbehør i praktisk kuffert.
Ubekendt maler, 20. årh. Marklandskab. Sign. monogram. Olie på masonit. 63×80.
David Webb Et par emalje manchetknapper af 18 kt. guld i form af frø hver prydet med grøn og rød emalje. Samlet vægt ca. 22.5 g. L. 20 mm. Ca. 1970. (2) David Webb var en amerikansk smykkedesigner kendt for sine farverige og skulpurelle smykker ofte inspireret af naturen og dyreverdenen. Kvittering og æske medfølger.
10 kr 1911 F, nr. 7032860, V. Lange / Jessien, Sieg 95, Pick 7, papirrevne ved øvre margin Jessien underskriften skulle efter sigende være sjælden.
DØRKLOKKE med kamera samt indvendig del med lydgiver. Video fra dørklokke kan ses på mobiltelefon/PC via WiFi. Med opladeligt batteri. Ubrugt.
1875. 16 øre , 3.tryk. Opfrankering på 4 øre helsagskort sendt fra Ringkøbing til København. Pragtkvalitet. Udtalelse Nielsen [ 27y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×