Lukker 04/12-2024 17:10:00
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
Står i 6740 Bramming. Reol med 5 sektioner - 12 stk. ben (H: 198 cm) og 40 stk. hylder som måler 39 x 92 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6780 Skærbæk. Nilfisk støvsuger Buddy II 12. Type: 234300542. Meget lidt brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Ole Ahlberg (f. København 1949) Uden titel, 2001. Sign. Ole Ahlberg 01. Olie på lærred. 41×35. Proveniens: Erhvervet direkte af kunstneren af nuværende ejer. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6800 Varde. Udstoppet fugle, 3 stk. Lavet af konservator i Grindsted. H: 23, 29 og 32 cm. Fremstår i pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
- 26 x Muleby gylletank elementer. - Mål pr. element : 3,0 x 1,6 x 0,15. NB! Elementerne skal selv nedtages! - Kabel er udskiftet inden for det sidste år. ABC Muleby 400 m3 gylletank elementer - 26 elementer
Fri porno i 50 år, 1969–2019, kobbernikkel, 39 mm, 27,95 g, fremstillet af Rene Villadsen, danske-medaljer.dk.
Opalsmykkesæt af 8 kt. guld bestående af opal- og perlevedhæng prydet med cabochonslebet opal omkranset af talrige ferskvands- og kulturperler, samt opalring prydet med cabochonslebet opal. Samlet vægt ca. 10,5 g. B. 11 mm. Vedhæng mål: 3,5×6,7 cm. Str. 60. (2) Test viser 9 kt. guld.
BMW alufælge med dæk
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Chanel “Classic Double Flap” taske af blåt quiltet læder med gyldne beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med fire indvendige lommer og blåt læderfor. H. 16 x B. 25 x D. 6,5 cm. 2019. Authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
BUDT 13500,- DKK