Lukker 03/12-2024 19:40:00
BUDT 13500,- DKK
Halskæde af 18 kt. guld med vedhæng i form af skarabæ. Vægt ca. 12 g. Vedhæng L. 3 cm. L. 59 cm.
Velholdt og stærk maskine med 3 graveskovle med få arbejdstimer!. Fremstår over standard i stan Volvo ECR50 D - Minigravemaskine / mini excavator 5 ton - Video!
BUDT 204000,- DKK
Postkort. 2 album samt lille album med diverse postkort mest Danmark men også noget udland. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Handy Transportvogn 200 x 70 cm med bremser
Ca. 228 stk. smykkesæt + 28 stk. armringe (ubrugt)
To pre-islamiske kopper af brændt ler, dekoreret i brun med geometrisk design og dyr. Antagelig Syrien og Luristan. Bronzealder, 2. årt. f. Kr. H. 8–9 cm. (2) Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet ved Bruun Rasmussen Kunstauktioner i 2008 Lot 824/1027 og i 2009 Lot 918/979.
- Pladevibrator diesel frem/bak. Stampe Pladevibrator - 250
Gallakjole fra ophørt butik str: 44 vejl pris 1590kr , ubrugt
BUDT 8400,- DKK
1 bt. Richebourg Grand Cru, Domaine de la Romanée Conti 2018 A (hf/in).