Lukker 04/12-2024 18:00:00
6 stk kortærmet skjorter i str: S , ubrugt
Et par safir- og diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige carreslebne safirer på i alt ca. 1.17 ct. og baguette- og brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.03 ct. Farve: F. Klarhed: VVS-SI. Samlet vægt ca. 5 g. B. 10 mm. L. 3 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Træningsmaskine, Ben / Arme, 100 kg
Peter Mogensen Lænestol med ben af eg. Sider, ryg samt løse hynder betrukket med sort skind. Model 2334. Udført hos Fredericia Furniture, med etiket herfra. H. 78. B. 85. D. 78.
314 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
1891. Oscar II, 5 öre, grøn og 10 öre, rød. 2 UTAKKEDE mærker [ 41,42 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bestik med 50 stk knive + 50 stk frokostkniv + 50 stk gaffel + 50 stk frokostgaffel + 50 stk kafegaffel + 50 stk. Fiskekniv + 50 stk. dessertske + 28 teskeer + 5 stk sovseskeer + 5 stk kartoffelskeer + 2 stk kagespader + 2 stk Steggaffel + 2 stk kagkageknive
Gripen är delbar under rotator om man vill ha andra redskap. Vågen är ej använd. Medföljer 1st ny hydraulmotor till rototatorn. Gripskopan är i begagnat skick, hydraulmotor till rotator medföljer och behöver bytas innan den tas i bruk.
Ass 18mm conex fittings
Spearhead 300 Multicutter. 3 pkt. ophæng. PTO drevet. Bagmontering. Transport hjul. Skjold defect på punkter. Arbejdsbredde 3 meter.
Karl Larsen (f. København 1897, d. Holte 1977) Opstilling. Sign. KL. Olie på lærred. 68×83. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.