Lukker 03/12-2024 20:29:00
Peter Mogensen Lænestol med ben af eg. Sider, ryg samt løse hynder betrukket med sort skind. Model 2334. Udført hos Fredericia Furniture, med etiket herfra. H. 78. B. 85. D. 78.
250 pakker Hygge By Vivi - DIY julepynt
PROFESSIONELT kokkeknivssæt, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt
26 stk Små fine kopper med underkop
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Rotar RG2 Rotar RG28-R
Ubekendt maler, 18. årh. En moder med sine to børn. Sign. L. Berman 1776. Vandfarve på papir. Bladstørrelse 30,5×25,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 377, 1977 nr. 1673.
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 140×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Arne L. Hansen Uden titel, 1970. Sign. ALH; sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 24×31. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 sæt Earbuds i grå farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Rigtigt fin maskine, næsten som ny Ferrari Vega 75 - Kun 390 timer! / Only 390 hours!
BUDT 109000,- DKK
8 sæt dæk og fælge fl. med vinterdæk til VW og Mercedes
Står i 6740 Bramming. Sortiments reol med 48 stk. rum. Den måler H: 80 cm, B: 60 cm, D: 12,5 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS