Lukker 05/12-2024 17:10:00
3 kasser med 6 dele træ legetøj i hver kasse, ubrugt i kasser
Fejemaskine arbejdsbredde 70 cm, Stand ukendt
120 stk Aroma Frokosttallerkener 22 x 22 cm
2 dunke autoshampoo m. voks (ubrugt)
1924. Postjub. Sæt i 4-blokke, samt 2 parstykke med hoved mod og væk fra hinanden med varianten “STREG I PANDEN”. Alle mærker i postfrisk kvalitet. [ 132–43, 142x ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
GEBA udskæringsmaskiner er fødevareindustriens guldstandard. GEBA var ophavsmanden til lakseudskæreren Alle GEBA udskæringsmaskiner anvender den gennemprøvede GEBA patenterede udskæringsteknik med fokus på høj kvalitet og absolut hygiejniske forhold. Brugt Soft slicing machine Funktionel ved sidste anvendelse.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas QUADRANT 3200 Claas QUADRANT 3200 FC
17 visninger
BUDT 101500,- DKK
KRYDERISÆT med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt.
Ca. 22 stk Sorte Brødkurve forskellige str. Fra Ø 21 cm til 53 x 32 cm, de kan alle gå i opvaskemaskinen
2 stk Hp printere, samt alt i pallekasse, skruemaskine, kædesliber, hydraulikslanger, hele til herregårdslamper, rude til Laston læssemaskine m.m.
Bordlampe af forgyldt og patineret bronze, kanneleret stamme, rigt støbt med bladværk. Napoleon III form. 20. årh.s. begyndelse. H. inkl. fatning 65.