Lukker 04/12-2024 11:10:00
Nyt indføringskabel. Cirka 75 meter. Stål kabeltromle medfølge ABC 75 m Kabel - 5 leder
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Pramac S12000 Thepi - KW 12 / AMP Pramac S12000 Thepi - KW 12 / AMP 17
Pandetermometer, måler temperatur på et sekund. Ubrugt
Frederik Vermehren (f. Ringsted 1823, d. København 1910) En gammel kone spinder garn med en kat for sine fødder. Sign. F. V. 1866. Olie på lærred. 28,5×23,5. Portalramme.
Dåbsfad af messing punslet og ciseleret med religiøst motiv, Mariæ Bebudelse, fanen med bomærker. Antagelig Nürnberg 16. årh. Diam. 37 cm.
1912. 10 forskellige utakkede prøvetryk. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Reinhoud d'Haese (f. Geraadsbergen 1928, d. Paris 2007, ) “On ne fait que passer”. Sign. Reinhoud, e.a. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5×66. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dansk snedkermester Armstol med stel af bøg. Sæde, sider og ryg betrukket med patineret naturskind. Udført 1930–1940érne.
Kina, de stridende staters tid, Zhao, c. 350–250 f. Kr., “spade money, flat handle square foot type”, An Yang, 4,25 g, Hartill 3.183
AMG battery ytx7a
55m2 fliser ca. 5x5cm på net. Ubrugt.