Lukker 05/12-2024 14:00:00
Nytt Rototilt S80 hk feste,med Q safe system.passer mange forskjell maskiner.Diameter maskinbolt: 100/90 mm. Cc avstand:49,5cm.bredde mellom vanger:38,5cm.Har id og samsvars erklæring.
Afhentes: Rollag, Norway (via Google Maps)
1995. Befrielsen, 8,75 kr. UNIKT PRØVETRYK i ændret farve og med anderledes tekst under mærkebilledet [ 1093 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk kortærmet skjorter i str: , ubrugt
Salget på vegne av kommune. Alt av utstyr vist på bildet følger med. Ingen feil eller mangler. Tilhengeren er i meget god stand.
WiFi KAMERA Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobil tlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt.
Erindringsmønter, 1888–1972, i alt 16 stk.
196 stk hulmaskiner
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 9”. Stol med stel af stål. Sæde og ryg betrukket med sort skind. Formgivet 1960. Udført og mærket hos Fritz Hansen.
1861. Udstillingsplanche med 2 interessante tjenestebreve. “Særbehandling i Randers” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt 0,10 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 10 g. Str. 56.
Dansk Vestindien, Frederik V, 24 skilling 1764, 1765, H 6, KM 9, 2 samtidige forfalskninger
Vola håndvask med armatur og afløb. Vask Ø: 45cm