Lukker 04/12-2024 17:00:00
25 stk Håndklæder, ubrugte Mål: 90x50 cm
Talje, 2T, 3 meter. Ubrugt
HØJSLEV-KIRKEBY. Sjældent stjernstempel i BLÅ farve på postkort frankeret med 15 øre Chr. X samt Julemærke 1925. Frimærke med lidt tak mangler foroven. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 vejl pris 1690kr , ubrugt
Skopudser maskine med 3 børster og sværte, 230V
2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873) Chr. IV på “Trefoldigheden”. Ca. 1861. Usigneret. Vandfarve, pen og blyant på papir. Bladstørrelse 24×33. Samtidig ramme. Udkast til maleriet i Chr. IVs kapel i Roskilde Domkirke “Chr. IV på Trefoldigheden” (1864–66)
1929. Kræft. Komplet sæt med LUXUSSTEMPLER. Attest Møller [ 178–180 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
32 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
Hitachi/hikoki stiksav ubrugt
Vandpumpe med 6,5 hk benzinmotor. 3 tommer tilslutninger, 60 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 23 kg. Ubrugt
Dansk Legion Feltpost. Originalt hæfte med 2 komplette postfriske sæt. Sjældent [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×