Lukker 05/12-2024 17:20:00
1 stk ny og ubrugt Gewiss 150W lampe 1 stk ny og ubrugt Philips 400W lampe. 2 brugte Gewiss 400w lamper. 1 stk brugt Mira 400w lampe. Ifølge sælger, virker lamperne, som de skal. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Dobbelt Valset Bredbåndspudser inkl. soft starter, Cyklon Spån sug og 20 fods containere. Hele maskinen inkl. udsugning kan pakkes sammen i containeren. ca. 30 bånd medfølge DMC L95/RP-S - Divisione Meccanica Castelli
BUDT 20250,- DKK
Anton Rooskens (f. Griendtsveen 1906, d. Amsterdam 1976) “Kop”. Sign. Rooskens 73, opus No. 573; titel på bagsiden. Olie på lærred. 65×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk Kamera overvågning WCS-1130, ubrugt i kasse, se overvågningen via din telefon , kan kobles op til 32 kamera på. WCS-1130 Wireless N netværkskameraet forbinder dit Wi-Fi hjemmenetværk og transmitterer videoovervågningsbilleder i god kvalitet. WCS-1130 Wireless N netværkskameraet har indbygget mikrofon, så man kan høre, hvad der bliver talt om i lokalet, er god som overvågning til spædbørn. WCS-1130 er udstyret med egen CPU og webserver for fjernadgang alle steder fra via internettet, inklusiv 3G mobiltelefoner. Kameraets Wireless N-teknologi giver ultimativ trådløs hastighed og rækkevidde for problemfri forbindelse overalt i hjemmet Med gratis programmet D-View Cam til pc, kan du styre op til 32 enheder. Link til D-Link Install Guide. https://d2okd4tdjucp2n.cloudfront.net/DCS-1100L_1130L/DCS-1100L&1130L_A1_QIG_v1.00(I)(press).pdf Link til D-Link ViewCam DCS-100. https://eu.dlink.com/uk/en/products/dcs-100-dviewcam
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) Uden titel, 1974–75. Sign. MB. Olie på lærred. 50×61. Litteratur: Henning Smidth nr. 1974–073. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
Udendørs LED fakler, 70 cm. 8 stk. Solcelle drevet og med en flammende LED lys. Ubrugt og i original emballage + MOMS
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
BUDT 1250,- DKK
Sverige, Oscar II, 10 kr 1874 og 1876, SM 25A og 26, F 94. (2)
6 bts. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
25 øre 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1922, H 10A-B, 11, i alt 9 stk.