Lukker 14/01-2025 08:20:00
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
FN mv. Diverse i 4 flyttekasser med mange album samt lidt løst. Bør ses. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Perlehalskæde prydet med talrige hvide ferskvandskulturperler med lås af metal. Perlemål: 5–9 mm. L. 43 cm.
UV lampe + negle sæt + elektrisk fodfil, ubrugt
36 meter arbejdsbrede. Har hydraulisk presennin Amazone S 600 ZA-M 3000 ultra
BUDT 40000,- DKK
Ring gaffelnøgler
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le chat jaune”. Sign. Corneille 77, EA XII/XXV. Radering. Bladstørrelse 66×50. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Mål: LxB: 180x100 cm.