Lukker 29/11-2024 11:00:00
800 mm. risteskovl, RF S30/180
BUDT 1900,- DKK
Afhentes: 4200 Slagelse (via Google Maps)
BUDT 103500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Contai ABC Container
Gérard Titus-Carmel (f. Paris 1942) “Boréales” - papier collé no. 9". 1986. Sign. G. Titus-Carmel 86. Papircollage monteret på lærred. 161×129. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Samling kinesisk porcelæn bestående af madspand, dekoreret i blå med prunus, en fersken- og en lotusskål, dekorerede i farver med blomster. Sen Qing, 19. årh. H. 4–21 cm. L. 27 cm. (3)
Velholdt storrive. - Arbejdsbredde 12,5 meter. - IsoBus. - Maskinen er en årgang 2016, men først taget i brug i år 2018. - Har kørt på en lille maskinstatio Claas Liner 3600 - 12,5 meter - Video!
BUDT 141000,- DKK
Slagnøgle inkl. 2 stk. 20,4V, 2.6 Ah Li-ion batterier samt hurtiglader. Ubrugt
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
5 bts. Château Caillou “Creme de Tête”, 2. Cru Classé, Barsac 1959 A/B (ts). B (ts/us). Sourced from a temperature controlled cellar
Georg Jensen Tre par manchetknapper af sterlingsølv, heraf et par prydet med sort onyks. Dessin 608D, 605 og 70. Samlet vægt ca. 52 g. Front B. 2–3 cm. Georg Jensen efter 1945. (6)