Lukker 24/11-2024 18:00:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Står i 6740 Bramming. Diverse elektronik og ledninger - bl.a. strømspareskinner, HP dockingstation, printkort, Heidolph type 842, strømledninger, adaptere mm. Både brugt og ubrugt. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
120 par arbejdshansker, str 10, ubrugte
Jean-Louis Domecq “Loft”. Fransk industrilampe af poleret metal, seks justérbare led og afbryder ved skærm. Mærket Jieldé, Lyon. H. Max. ca. 230.
Ringgaffelnøglesæt med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt
Hyundai HL 960 - 19 ton
BUDT 357000,- DKK
1871. 2 sk. 1.tryk. UTAKKET PRØVETRYK i parstykke. Attest Nielsen [ 1 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
INDUSTRISTØVSUGER. Metallo. 2400W, 2 motor, 60L.
Carl Johan Bonnesen (f. Aalborg 1868, d. København 1933) Figur af sortbrændt terracotta i form af legende bjørneunger. Sign. Carl J. Bonnesen. Udført hos P. Ipsens Enke, 768. H. 41 cm. L. 60 cm.
Ebba Carstensen (f. Västra Kvärnstorp, Skåne 1885, d. København 1967) Landskab med græssende køer. 1966. Sign. Ebba Carstensen. Olie på lærred. 66×96. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. Ubrugte
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse