Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Parti fra Ebeltoft Vig. Sign. J. la Cour 96. Olie på lærred. 44×75. Proveniens: ABR auktion 465, 1984 nr. 104.
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 165 Chassis. 1st. Indreg: 06-11-2015. Synet: 22-11-2023. Km-tæller viser: 281371.
BUDT 21000,- DKK
Str. (LxB): 160x90 cm.
Timer: 30.244 Årgang: Kapacitet: 1725 Kg Løftehøjde: 4735 mm
Danmark. 1912-ca. 2012. Tyk lagerbog med mængder er postfrisk/ubrugte mærkker. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PANDESÆT 26 cm, 28 cm samt 30 cm. Hybrid nonstick pander i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugte
Opmærkervogn, Prosolve + 12 dåser opmærkerspray "gul" á 750 ml. (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland T8.390 AutoCommand - 10,5 ton - m/Frontl New Holland T8.390 AutoCommand - 10,5 ton - m/Frontlift
BUDT 110500,- DKK
2 stk foldebokse, kan siddes på og foldes sammen igen kan klare ca 125kg, ubrugte
Mål: LxB: 180x100 cm.