Lukker 24/11-2024 19:05:00
Mål: 120x120x91 cm
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
1927. Chr. X, 10 kr. rød/grøn. Postfriskt eksemplar. [ 177 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
FOSS-EIK 7.60 400. Nyttelast 2830KG. Lite brukt. Se vedlagt service og kontroll Lengde 473 cm Bredde 208 cm 2 830 kg nyttelast
Bram van Velde (f. Zouterwoude 1895, d. Paris 1981) Uden titel. Sign. Bram van Velde 139/140. Litografi. Lysmål 30,5×47. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
Thailandsk buddha hoved sandsten med rester af patinering og forgyldning. 17. årh. H. 32 cm.
Førerhus til Egholm Power flex. Komplet med lygter, spejle, visker m.m. Venstre siderude mangler. Rustfri, med advarselsblink.
3 bts. Charmes Chambertin Grand Cru, Faiveley 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Et par safirmanchetknapper af 14 kt. hvidguld hver prydet med cabochonslebet safir. Samlet vægt ca. 14,5 g. Front B. 15 mm. (2)
24 pk galv. Bolte 16x100