Lukker 24/11-2024 19:00:00
hydr. Pumpe for trailer m.m.
6 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
VÆRKTØJSKUFFET, Hanse, 1050 dele.
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-20 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Bemærk: Har rist i bunden ! Viby Jern 150 cm - Klapskovl m/ rist til 30-40 ton gravemaskine/ Multi Bucket demolition
100 par arbejdshandsker, læder, gummi, stof
Står i 6230 Rødekro. Hilti GX90-WF sømpistol med 2 stk. batteri og oplader. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 16500,- DKK
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Lyserøde roser. Utydeligt sign. Olie på træ. 23×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 311, 1874 nr. 267. Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 81.
BUDT 2300,- DKK
Kaffemaskine Daalderop Professionel 25, med tappehane, til 25 kopper, 220V, i transportkasse